PRACOWNIK RECEPCJI

Ogólny zakres obowiązków:

  • praca stacjonarna w hali z wewnętrznym i zewnętrznym torem kartingowym
  • instruowanie i pomoc Klientom w korzystaniu z toru i gokartów
  • czuwanie nad sprawnym przebiegiem wyścigów
  • dbałość o czystość gokartów, porządek na torze i w zapleczu technicznym
  • współpraca z pozostałymi działami toru

Wymagania:

  • podstawowa wiedza z zakresu działania/budowy gokarta
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • łatwość budowania relacji z Klientami
  • obsługa komputera i urządzeń mobilnych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach
  • mile widziane osoby z pasją do sportów motorowych

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole w nowoczesnym projekcie halowego toru kartingowego,
  • umowę pracy na pełen etat (istnieje także możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin),
  • motywacyjny system wynagrodzeń – część stała i premia,
  • elastyczny grafik,
  • atrakcyjne bonusy pracownicze.

Miejsce pracy:

Skórzewo k. Poznania ul. Cisowa

Bliska odległość (100m) od przystanka autobusowego komunikacji miejskiej Poznań Linia 77.

Prosimy o wysyłanie CV z umieszczoną klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Wyślij swoje CV